RAMON ANDREU I MUÑOZ

Arquitecte per l’Escola Tècnica Superior d’Arquitectura de Barcelona des de l’any 1989, amb obra pròpia des de l’any 1989. Diplomat al curs de Postgrau en Arquitectura Legal i Forense (2011) per la Universitat Pompeu Fabra. Diplomat al XVIIIè curset sobre la Intervenció en el Patrimoni Arquitectònic l’any 1995, al curs d’especialització “Condicionament Acústic d’Espais Arquitectònics” a l’UPC l’any 1996 i al curs “Com projectar l’estructura amb ordinador” i participació al seminari “Arquitectura de Museus i Jocs de la Memòria” a Girona.

NÚRIA CANYELLES I TORRENTS

Arquitecta per l’Escola Tècnica Superior d’Arquitectura de Barcelona des de l’any 1996. Treballant en col·laboració des de l’any 1997. Diplomada al curs de Postgrau en Arquitectura Legal i Forense (2011) per la Universitat Pompeu Fabra. Diplomada al curs de Postgrau “Diagnosi, reparació i manteniment d’edificis d’habitatge” a l’UPC l’any 1997.

XAVIER BALETA I JOVER

Arquitecte tècnic per la Universitat Politècnica de Barcelona des de l’any 2007. (2001 - actualitat).

ESTHER COLELL I LÓPEZ

Tècnic administratiu pel centre d’estudis “stucom” de Barcelona des de l’any 1992. (2001 - actualitat).

COL·LABOREN AMB NOSALTRES:

JORDI AVILÉS CORTÈS (I. MARTÍ I J.AVILÉS, S.L.P)

Arquitecte tècnic per l’Escola d’Arquitectes Tècnics i Aparelladors de Barcelona des de l’any 1992

TONI MENDEZ-JORDI ESTEBAN (TECNOTROL, S.L.)
ALEJANDRO ROCHE (INPROJECT − INSTALACIONES Y PROYECTOS DE INGENIERÍA)
LLUIS REMOLÀ I SANS (OTI ENGINYERIA)
DANIEL BOTÍ (OFINGAR INGENIEROS, S.L.)
ORIOL MARRON (MARRON RIBA ARQUITECTES)
JAVIER ORTEGA (ROTEGRAS)

HAN COL·LABORAT:

NÚRIA VALLVERDU VILAGINÉS (2016, 2010, 2007), GEMMA ROJAS (2015), MARC DE ROOIJ (2015, 2009), MANEL FERNANDEZ-BERNUZ FERNANDEZ (2014, 2004-2008), XAVIER OLLÉ (2013, 2004-2006), MIQUEL LLONCH ENGINYERIA-MILTÈCNIC (2012-2013), ALBERTO MORENO HINAREJOS (2011), HUGO CORTÉS OLMO (2010), CARLES PACAREU FRANCES (2009), ANA CABALLERO DELGADO (2008), ROSA CUEVAS AMADOR (2008), Mª CECILIA AYOROA VERA (2007-2008), FELIX VIGIL GARCIA (2007-2008), ANGEL MENARGUES RAJADELL (2007-2008), NÚRIA VILARRUBLA SOLSONA (2007), JOAN PERONA-PRODEN,PROJECTES I SERVEIS INTEGRALS D’ENGINYERIA, S.L. (2006-2007), XAVIER BERMUDEZ BADIA (2006), BENEDETTA RODEGHIERO (2006), ALEXIS MARTINEZ DE SAN VICENTE CALS (2006), JOSE ANGEL VALENCIA MARTINEZ (2006), INGRID TORTOSA MARIN (2006), PIXELDREAMS (2006), DIANA GUITART FERNANDEZ (2005), Mª TERESA GAMEZ RUS (2005), ELISABET FIGUERAS FARRE (2004), Mª TERESA USON FORTES (2004), NOELIA RAMOS GARCIA (2004), CONCEPCIÓN OLLETA VALERO (2003), ART VIRTUAL (2002-2005), CARLOS DARDER FERNANDEZ (2001-2002), TIRMA REVENTOS GIL (2001), JOSEP Mª FENACH MARCOBAL (2001-2002), MARTA CAMPILLO SILLERO (2000), MARIA JOAO REDUTO DOS REIS (2000), MERCÈ PALET MARTINEZ (2000), ELISENDA ALMANZA (2000), ELENA MUT TOMAS-VERDERA (2000, 1997-1998), Mª TERESA LOPEZ ALBIOL (1999), XAVIER DURAN BADIA (1999), ISABEL TORRES ULLES (1999-2000), RICARDO SCATOLIN (1998), ALBERT DOMINGO OLLE (1998-2000), JOAN FARRES HERRERA (1997), MAITE RUF ALMIRALL (1997-2000, 1989-1994), MONTSERRAT FRIAS RIU (1996,1994), DAVID BATLLE (1996), Mª ALBA VIÑETA COLOM (1995), HEIKKI LAMUSUO (1995), JORDI JUVANTENY VIDAL (1989-2008).

FOTOGRAFIA:

JORDI CANOSA BLAJOT
EVA BOZZO ARIAS
MARC CAPILLA